Totalbud Development - wizualizacja

O Totalbud

O firmie

Od momentu powstania w 2003 roku, głównym obszarem działalności naszej firmy, Totalbudu, jest realizacja różnorodnych inwestycji budowlanych, takich jak projekty mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe oraz drogowe. Nasza działalność nie jest ograniczona wyłącznie do terenu stolicy. Dobrym przykładem tego jest zaangażowanie Totalbudu w budowę nowych bloków energetycznych Elektrowni Kozienice i Elektrowni Opole, a także zakładu produkcji silikatów w Nowym Modlinie. W bieżącym roku rozpoczęliśmy również projekty budowlane w Poznaniu i Łodzi.

Certyfikat - Totalbud Development
Totalbud - O firmie

Wysoka jakość i doświadczenie w branży budowlanej

Totalbud S.A. jest aktywna od 2003 roku w budowie obiektów mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego. Przez lata działalności zyskaliśmy reputację jako rzetelne, uczciwe i profesjonalne przedsiębiorstwo, dla którego najważniejsze jest zadowolenie i komfort naszych klientów. Skupiamy się na zapewnieniu wysokiej jakości i staranności w realizacji naszych projektów. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży budowlanej, liczny zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów oraz rozbudowany park maszynowy, co umożliwia nam szybkie i skuteczne wykonanie nawet dużych i złożonych obiektów, zachowując najwyższe standardy i konkurencyjne ceny.

2

Nowe inwestycje

Totalbud to solidna firma budowlana z doświadczeniem i zaangażowaniem w inwestycje, która oferuje kompleksowe usługi budowlane.

600+

Mieszkań sprzedanych

Totalbud słynie z zadowolenia swoich klientów dzięki skrupulatnej pracy i dbałości o jakość, a liczba sprzedanych mieszkań to potwierdza.

9

Zakończonych inwestycji

Zakończone inwestycje Totalbud cieszą się uznaniem wśród klientów i inwestorów, a ich wysoka jakość oraz solidne wykonanie potwierdzają, że firma posiada niezbędne doświadczenie i kompetencje w branży budowlanej.

20

Lat na rynku

Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym to dla Totalbud potwierdzenie, że firma posiada nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także zdolność dostosowania się do zmieniających się potrzeb klientów i rynku.

Poznaj bliżej Totalbud

Chcesz poznać nasze zrealizowane inwestycje, z których jesteśmy dumni? Kliknij poniżej!

Poznaj bliżej Totalbud

Historia Totalbud

Rozpoczęcie działalności Totalbud SA

Firma została założona w 2003 roku, a głównym przedmiotem działalności jest realizacja inwestycji budowlanych.

Wyróżnienie nagrodą “Budowlana Firma Roku”

Zostaliśmy docenieni w konkursie na najlepszą firmę budowlaną.

Rozpoczęcie działalności na rynkach zagranicznych

W ciągu kolejnych lat firma wciąż rozwijała swoją działalność, a w 2010 roku zaczęła działać także na rynkach zagranicznych. Totalbud wykonał wówczas kilka dużych projektów w Niemczech, na Ukrainie oraz w Kazachstanie.

Osiągnięcie miana jednego z największych polskich przedsiębiorstw

W sukces 2022 roku wpisujemy tytuł jednego z największych polskich przedsiębiorstw oraz prężnie rosnąca liczba realizowanych projektów.

Powstanie Totalbud Development

Nowy rozdział w historii firmy zaczyna pisać stworzenie marki Totalbud Development ukierunkowanej na sprzedaż mieszkań.

2003

Rozpoczęcie działalności Totalbud SA

2005

Wyróżnienie nagrodą “Budowlana Firma Roku”

2010

Rozpoczęcie działalności na rynkach zagranicznych

2022

Osiągnięcie miana jednego z największych polskich przedsiębiorstw

2023

Powstanie Totalbud Development

Zobacz nasz katalog