Osiedle Jabłonova

Nowe mieszkania na sprzedaż w Piasecznie

Jabłonova to wyjątkowe osiedle, które oferuje wyjątkową przestrzeń życiową z dala od miejskiego zgiełku. Składa się z dwóch budynków, które wyróżniają się nowoczesnym designem, doskonale komponującym się z otoczeniem. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują nowych mieszkań w Piasecznie, gdzie wygoda i funkcjonalność idą w parze. Mieszkania sprzedawane w tej inwestycji mają różne metraże, od 35 do 77 m2, a każde z nich posiada balkon lub ogródek, tworząc przytulną oazę sprzyjającą relaksowi. Zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie życia, kompleks budynków Jabłonova Piaseczno stawia na jakość oraz dogodne rozwiązania dla swoich mieszkańców.

Dodatkowym atutem oferowanych nowych mieszkań jest doskonała lokalizacja osiedla. W trosce o poprawę komunikacji w okolicy, deweloper zainwestował w budowę dróg 2KDD i 3KDD. Ta inwestycja drogowa nie tylko zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do różnych części Piaseczna, ale również podkreśla zaangażowanie dewelopera w tworzenie harmonijnej społeczności. Mamy nadzieję, że dla osób poszukujących nowych mieszkań w Piasecznie, Jabłonova stanie się nie tylko miejscem zamieszkania, ale także wzorem nowoczesności, funkcjonalności oraz troski o komfort i satysfakcję przyszłych mieszkańców.

Jabłonova - wizualizacja
Jabłonova - wizualizacja
Jabłonova - wizualizacja
Wczytywanie mapy...

ul. Jabłoniowa, Piaseczno

2024
Planowane rozpoczęcie budowy

  • Zabudowa 5-kondygnacyjna
  • Osiedle składające się z 2 budynków
  • Dogodna lokalizacja

Kluczowe atuty inwestycji

Przystanki autobusowe w pobliżu

Galeria handlowa

Liczne placówki edukacyjne

Miejsca parkingowe naziemne

Garaż podziemny

Rowerownia

Strefa dla dzieci

Kredyty - Totalbud

Potrzebujesz kredytu?

Marzysz o mieszkaniu w Piasecznie, lecz nie masz wystarczającej ilości środków na koncie?Chcesz dowiedzieć się jak uzyskać kredyt? Pomożemy Ci w tym!

Wykończenia - Totalbud

Wykończenia mieszkań

Nie masz specjalisty od wykończeń mieszkań? Pomożemy Ci! Nasi specjaliści starannie wykonają wykończenie, Twojego wymarzonego mieszkania.

Postęp pracy

I
II
III
IV
V
VI

START BUDOWY

STAN ZERO

STAN SUROWY OTWARTY

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

PRZEKAZANIE KLUCZY

Zapytaj o swoje wymarzone mieszkanie!